Мочанов: На Донбасі складають іспити і артилеристи, і снайпери, які потім їдуть у Сирію

Мочанов: Для того, щоб щось стверджувати напевно, потрібні докази
Фото: flickr.com / Dmitry Neymyrok

В умовах гібридної війни немає потреби ставити російські бази на окупованому Донбасі – так, як це відбувається в Криму. Тут можна виконати завдання й повернутися назад, заявив блогер і телеведучий Олексій Мочанов в авторській програмі Олесі Бацман "Бацман LIVE".

На окупованому Донбасі працюють, складають іспити і артилеристи, і снайпери, які потім їдуть у Сирію. Але для того, щоб щось стверджувати напевно, потрібні докази, заявив блогер і телеведучий Олексій Мочанов в авторській програмі Олесі Бацман "Бацман LIVE" на каналі NewsOne.

"Гібридна війна полягає в тому, що неможливо зрозуміти, коли хто працює. Тому що там (на Донбасі. – "ГОРДОН") немає потреби ставити російські бази, як це відбувається в Криму, і ходити з російськими шевронами: отримав завдання, зайшов на територію "ДНР" або "ЛНР", відпрацював завдання й звалив відразу ж. Тобто, по суті, ти був із підрозділом у бойових обставинах дві години і потім сидиш собі знову в Росії", – зазначив Мочанов.

Телеведучий додав, що якщо в Криму противник був у ролі "зелених чоловічків", то на Донбасі він поки ще не відкрив "свого обличчя", поки це "таємна таємниця потаємної схованки".

"Я впевнений, що там працюють, складають іспити і артилеристи, і снайпери, які потім їдуть у Сирію, отримують там якісь російські гроші. Але для того, щоб щось стверджувати напевно, потрібні докази. За три роки весь наш ГУР (головне управління розвідки. – "ГОРДОН") з МУРом [їх не знайшли]..." – підкреслив Мочанов.

Мочанов: Бойові дії на Донбасі можуть закінчитися цього року. Потім буде 2,5 року із залученням "блакитних касок". Читайте повний текст інтерв'ю.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей.

Військовий конфлікт у Сирії триває з 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди та інші сили. Значну частину держави контролюють бойовики ІДІЛ.

22 липня голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що в Сирії як найманці воює понад 500 громадян РФ, які брали участь у збройному конфлікті на Донбасі на боці бойовиків.