Цаплієнко: Рашисти наполегливо "розганяють" брехню про Анатолія – значить, Пашинін в українських окопах їм дуже заважає
Український військовий журналіст Андрій Цаплієнко розповів, що в Росії постійно запускають чутки про загибель у зоні АТО російського актора Анатолія Пашиніна, який добровольцем пішов в українську армію.
Російський актор Анатолій Пашинін, який воює на боці України в зоні АТО, живий, здоровий і планує взяти в полон російського найманця. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у Facebook.
"Для тих, хто вчергове хоче запитати мене, чи правда, що Анатолій Пашинін, зірка серіалу "Грозові ворота", загинув в АТО. Відповідаю: брехня. Розмовляв із ним телефоном. Живий і здоровий. Сміється та жартує. Найближчі творчі плани – узяти в полон якогось російського найманця – залишаються незмінними. І на додаток. Якщо рашисти так наполегливо "розганяють" брехню про Анатолія по своїх медіа – значить, Пашинін в українських окопах їм дуже заважає", – підкреслив журналіст.
8 вересня видання "Вести" з посиланням на російського письменника Захара Прилєпіна повідомило про ймовірну загибель Пашиніна. Інформацію про смерть актора публікували й інші російські та українські ЗМІ.
Російський актор Пашинін, відомий за багатосерійним фільмом про війну "Грозові ворота", пішов добровольцем у Збройні сили України. Російський письменник Захар Прилєпін, який співпрацює з бойовиками "ДНР", заявив, що "не рекомендував би" Пашиніну зустрічатися з ним у бою.
Пашинін народився у Світловодську Кіровоградської області, дитинство провів у Запоріжжі, де закінчив школу і Державну інженерну академію (факультети кольорових металів та економіки підприємств). Після цього поїхав до Москви і вступив у Вище театральне училище імені Михайла Щепкіна. Зніматися в кіно почав у 2001 році. Українському глядачеві відомий за головними ролями у телефільмах "Украдене щастя" і "Грозові ворота".
Актор переїхав із Росії в Україну після початку Революції гідності. В інтерв'ю виданню "ГОРДОН" у 2016 році він розповів, що зараз живе у батьків у Запоріжжі і не поспішає просити український паспорт. "Я хотів би повернути не стільки паспорт, скільки батьківщину, отримати притулок для себе. Зараз моїм виживанням тут зайняті мої батьки і друзі – Арсен Мірзоян, Гліб Іванов, ще можу назвати кількох осіб. Розумію, що оформити мені документи просто, але я не хочу. Соромно перед іноземцями з "Азова", які майже два роки воюють за Україну, а досі не отримали ні громадянства, ні посвідки на проживання", – сказав він.