22 прильоти Shahed. ЗСУ прозвітували про роботу протиповітряної оборони за ніч

ППО знешкодила понад 150 російських дронів
Фото: Повітряне командування "Південь" / Facebook

У ніч на 4 жовтня армія країни-агресора Росії випустила по Україні 183 безпілотники, більшість із яких – типу Shahed. Про це Повітряні сили Збройних сил України повідомили вранці в Telegram.

Ракети окупантів летіли з окупованого Криму, Брянська, Курська, Орла, Ростовської області й Краснодарського краю РФ.

За даними станом на 9.00, підрозділи радіоелектронних і безпілотних систем та мобільні вогневі групи сил оборони України збили/нейтралізували 154 російські БПЛА. Протиповітряна оборона працювала по всій країні.

Зафіксовано прильоти 22 ударних БПЛА в 11 місцях, зазначено у зведенні.

Міністерство оборони РФ стверджує, що за ніч російська ППО збила 53 дрони, які випустила Україна. Більшість із них била по Бєлгородській і Воронезькій областях, ідеться в ранковому зведенні.

Оборонне відомство окупантів повідомляє лише про нібито збиті чи знешкоджені БПЛА, не інформуючи про те, скільки дронів безперешкодно долетіло до цілі.