На його рахунку – десятки знищених БПЛА. У Херсоні РФ убила 35-річного капітана поліції

Під удар потрапив автомобіль бійців стрілецького батальйону
Фото: Поліція Херсонської області / Facebook

Уранці 5 квітня війська країни-агресора РФ атакували Херсон, зокрема ударили FPV-дроном по службовому автомобілю бійців батальйону поліції особливого призначення. Про це у Facebook повідомила пресслужба Херсонського обласного управління Національної поліції України.

Під атаку потрапили бійці стрілецького батальйону. Унаслідок удару загинув 35-річний капітан поліції Віталій Кухарчук.

Як поінформували в поліції, Кухарчук почав службу у правоохоронних органах 2010-го як інспектор дорожньо-патрульної служби. Пізніше став дільничним офіцером поліції, згодом перевівся в роту поліції особливого призначення.

Із літа 2024 року правоохоронець перебував у складі мобільної вогневої групи – на його рахунку десятки знищених російських БПЛА.

"Без сина залишилися батьки, без чоловіка – дружина. Колектив поліції Херсонщини висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого колеги", – ідеться в повідомленні.

Контекст:

У лютому – березні 2022 року російські війська окупували Херсон і більшу частину Херсонської області. У листопаді українські сили оборони звільнили правобережжя області разом із її адміністративним центром. Відтоді загарбники систематично обстрілюють деокуповані українцями території регіону.