Поїзд "Львів – Краматорськ" атакував російський безпілотник. Які наслідки
Країна-агресор Росія 24 жовтня намагалася атакувати пасажирський поїзд №104/103 сполученням Львів – Краматорськ безпілотником на під'їзді до кінцевої станції. Про це повідомила "Укрзалізниця" у своєму Telegram-каналі.
Атаку зафіксували біля станції Краматорськ.
Ворожий БПЛА не влучив безпосередньо в поїзд, проте вибухова хвиля пошкодила вікна у трьох вагонах.
Серед пасажирів і персоналу жертв і постраждалих немає.
Попри атаку залізничники організували посадку на зворотний рейс №103/104 до Львова за розкладом.
Поїзд уже безпечно вирушив із Краматорська.
За повідомленням "Укрзалізниці", вагони з пошкодженими вікнами замінять. Залізничний рух триває.
Контекст:
Уночі 24 жовтня війська країни-агресора Росії вдарили по залізничній інфраструктурі в Кіровоградській, Харківській і Сумській областях.
РФ посилила атаки на залізничну інфраструктуру України, зокрема на головні вузлові станції, з липня, повідомляв голова правління УЗ Олександр Перцовський. За його словами, у такий спосіб російські окупанти хочуть обрізати сполучення із прифронтовими територіями, зокрема із Сумською й Чернігівською областями, а також намагаються заблокувати резервні маршрути.