РФ намагалася енергетично відрізати Київ під час нічної масованої атаки – центр при РНБО
Країна-агресор РФ під час масованої повітряної атаки в ніч на 24 січня намагалася енергетично відрізати Київ. Про це в Telegram проінформував керівник Центру протидії дезінформації при РНБО України Андрій Коваленко.
За його словами, окупанти били по енергетиці балістикою, крилатими ракетами й дронами.
Удари було спрямовано по Києву, Київській області, Харкову й низці інших регіонів.
"Намагалися енергетично відрізати столицю, – написав Коваленко. – У голові не вкладається, що це відбувається на очах в усього світу".
Глава ЦПД висловив подяку силам ППО, енергетикам, комунальним службам, військовим і "всім, хто протидіє цьому злу".
Контекст:
Унаслідок нічної атаки країни-агресора РФ руйнування зафіксували у п'яти районах Києва, повідомляли в мерії. На лівому березі столиці були перебої з опаленням й поданням води. Уранці "зелена" гілка київського метро через обстріл працювала в обмеженому режимі. Через російську атаку в столиці загинула людина.
У Київській області, за даними ОВА, поранено чотирьох людей.