"Сил уже немає терпіти. Люди на межі". Жителів РФ залишили без води, щоб загасити пожежу на Новошахтинському НПЗ

Водопостачання пообіцяли відновити після наповнення резервуарів до потрібного рівня й опресовування водогону
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

Щоб загасити пожежу на Новошахтинському нафтопереробному заводі країни-агресора РФ, який у ніч на 21 серпня атакували сили оборони України, місцева влада припинила подавати воду населенню міста Красний Сулин. Про це в Telegram повідомила міністерка житлово-комунального господарства Ростовської області Антоніна Пшенична.

Раніше мер Новошахтинська Сергій Бондаренко інформував про зниження тиску води в Новошахтинську та Красному Сулині, яке "ніяк не позначається на новошахтинських споживачах". Проте вранці 23 серпня Пшенична повідомила, що подавання води місту Красний Сулин зупинили "у зв'язку з потребою додаткового обсягу води для ліквідації аварійної ситуації на одному з підприємств міста Новошахтинська".

"Водопостачання відновлять після наповнення резервуарів до потрібного рівня й опресовування водогону", – вказала посадовиця.

Натомість вона запропонувала "підвезення води за заявками".

У коментарях під постом Пшеничної жителі скаржаться на таке рішення влади.

Скріншот: Антонина Пшеничная / Telegram

Користувачка Олена Л. закликала вимкнути воду в Новошахтинську, оскільки "сил уже немає терпіти. Люди на межі". У відповідь їй запропонували приїхати в Гуково, випрати там речі й скупатися, "питна вода тече рікою".

Скріншот: Антонина Пшеничная / Telegram

За словами коментаторів, частина Новошахтинська також залишилася без водопостачання.

Скріншот: Антонина Пшеничная / Telegram

"Якщо вам стане легше, то більша частина Новошахтинська також без води, і це почалося ще до пожежі, уранці й увечері води немає взагалі, удень – цівка", – написав користувач Артем.

Скріншот: Антонина Пшеничная / Telegram

Контекст:

У ніч на 21 серпня внаслідок падіння дрона у Воронезькій області було пошкоджено об'єкт енергетики, інформував губернатор регіону Олександр Гусєв. За його словами, російська ППО знищила в регіоні понад п'ять БПЛА, але внаслідок падіння безпілотника пошкоджено об'єкт енергетики і без світла залишалося кілька сіл.

Також, як стверджує Гусєв, на ділянці Розсош – Сохранівка у Воронезькій області затрималося кілька поїздів.

Про те, що безпілотники атакували Новошахтинський нафтопереробний завод, інформував Тelegram-канал Exilenova+. Російське видання Astra писало, що місцеві жителі повідомили про п'ять вибухів над Новошахтинськом. Як заявив губернатор Ростовської області Юрій Слюсар, займання сталося на одному з промислових підприємств у Новошахтинську під час відбиття атаки БПЛА.

У міноборони країни-агресора відзвітували, що за ніч над РФ нібито збили 49 БПЛА, зокрема 21 – над територією Ростовської області й сім – над Воронезькою.