"Таке життя, напевно, жахливе". Трамп замислився про українців

Трамп заявив, що розчарований у країні-агресорі РФ і в Україні також
Фото: ЕРА

Президент США Дональд Трамп заявив про своє розчарування у країні-агресорі Росії та в Україні через досі не укладену мирну угоду й замислився над тим, як живуть українці. Про це він сказав під час пресконференції 12 червня, яку Білий дім оприлюднив у YouTube.

"Я розчарований у Росії. Але я розчарований Україною також, бо вважаю, що можна було б укласти [мирну] угоду", – наголосив він.

Трамп підкреслив, що Україна та РФ щотижня втрачають "5 або 6 тис. людей на тиждень". Здебільшого йдеться про солдатів, сказав він, але згадав і про цивільних, "які живуть у містах і яких уражають ракети". 

"Уявіть, жити в будинку й думати, що є великий шанс, що ракета ввечері влучить у ваш будинок. Це жахливо… Таке життя, напевно, жахливе…" – розмірковував Трамп.

Контекст:

РФ обстрілює Україну ударними безпілотниками Shahed і ракетами майже щодня. Лише протягом червня країна-агресор здійснила найсильніший обстріл Харкова за повномасштабну війну і продовжила завдавати ударів по місту, атакувала Київ, Прилуки, Херсон та інші українські населені пункти.