"Це добрий знак. Вони вже програли цю війну". Резніков повідомив, що окупанти риють окопи у Криму й вірять у контрнаступ України

Росіяни "дуже добре вчаться", тому вони "сіли в оборону вже", зазначив Резніков
Фото: EPA
Російські окупаційні війська готуються до контрнаступу ЗСУ, переходять в оборону на деяких ділянках фронту.

Про це 14 березня в Одесі на спільному брифінгу з міністеркою оборони Нідерландів Кайсою Оллонґрен повідомив глава Міноборони України Олексій Резніков. Захід транслювали на каналі Ukraine Media Center Odesa у YouTube.

"Росіяни дуже добре вчаться, тому вони сіли в оборону вже... Вони риють окопи, споруджують фортифікаційні укріплення. До речі, у Криму теж", – сказав Резніков.

За його словами, це означає, що "росіяни вже готуються до захисту й вірять, що українці підуть у контрнаступ".

"І це добрий знак. Тому що це вже йде матеріалізація простору. Ми вже створюємо майбутнє, вони вже програли. Раз вони у своїй "спеціальній військовій операції" перейшли на захист – вони вже програли цю війну", – наголосив Резніков.

Контекст:

РФ розв'язала війну проти України 2014 року, коли окупувала Крим і частину Донецької й Луганської областей. 24 лютого 2022 року Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну з північного, східного й південного напрямків.

У квітні сили оборони України вигнали окупантів із північних областей України, восени деокупували частину Херсонської, Миколаївської й Харківської областей.

Українська влада неодноразово заявляла, що налаштована на деокупацію всіх захоплених із 2014 року українських територій, зокрема Криму.

За даними української розвідки, російські військові готуються до активної оборони тимчасово окупованої АР Крим – створюють оборонну смугу як на лівому березі Дніпра в Херсонській області, так і на адміністративному кордоні з Кримом, на півночі півострова.

Окупанти також частково мінують берегову лінію Криму, щоб не допустити висадження українського десанту, додали в ГУР Міноборони України. Крім того, росіяни й далі встановлюють протитанкові бетонні піраміди, щоб зупинити рух важкої техніки.