У Херсоні місцеві жителі не прийняли "гуманітарну допомогу" Росії, вони вийшли на площу з українськими прапорами
У Херсоні, куди зайшли російські окупаційні війська, містяни вийшли на мітинг з українськими прапорами та відмовилися приймати "гуманітарну допомогу" від агресора. За їхньою інформацією, вантажівки поїхали після того, як люди не прийняли "допомогу" від окупантів.
Український режисер Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Сергій Павлюк заявив у відеозверненні у своєму Facebook з площі в центрі міста, що "привезли бл...дську гуманітарку і зараз її відвозять".
"Зараз немає інтернету, Vodafone та "Київстар" не працюють. Але передайте всім, щоб не хвилювалися, у Херсоні все добре, Херсон – це Україна. Завтра зустрічаємося тут о 10-й годині і продовжуємо говорити із цими козлами і говорити: "Слава Україні!" – крикнув він.
Він показав кілька відео з мітингу, який відбувається на площі. Павлюк звернув увагу аудиторії, що на адміністративних будівлях – прапори України.
Контекст:
Херсон зараз в облозі окупантів, 3 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута повідомив, що окупанти повністю зайняли будівлю ОДА.
Кореспонденти українських ЗМІ, які залишаються працювати у Херсоні, сказали виданню "ГОРДОН" увечері 3 березня, що ситуація у місті на третій день облоги складна. Влада попередила про можливу гуманітарну катастрофу і закликала уряд і Збройні сили зробити зелений коридор, щоб до міста могли ввезти медикаменти та продукти.
4 березня окупанти вимкнули мобільні мережі Vodafone та "Київстар" у всій області, повідомив Лагута. Він пише, що РФ не погоджується на гуманітарний коридор.
"Українською владою було сформовано 19 фур для забезпечення потреб Херсона та області найбільш необхідним. А тепер рашисти кажуть, що самі забезпечать гуманітарну допомогу. Ми й надалі вимагатимемо від окупантів можливості підвезення української гуманітарної допомоги", – заявив він у Telegram.
2 березня жителі Херсона відібрали у російських окупаційних військ прапори України, які вони зняли, увійшовши до міста.