У лютому Міноборони України кодифікувало більше ніж 100 нових зразків озброєння і військової техніки

Минулого місяця Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації силами оборони більше ніж 100 нових зразків озброєння і військової техніки, 90% з яких – вітчизняного виробництва. Про це 1 березня повідомила пресслужба оборонного відомства.
Торік за аналогічний період кодифікували приблизно 60 зразків ОВТ, лише третину яких випустила Україна.
"Серед нових зразків ОВТ, які пройшли кодифікацію в лютому, зокрема, безпілотні авіаційні комплекси, боєприпаси до них, системи радіоелектронної боротьби, засоби РХБЗ, автотехніка, авіаційне обладнання тощо. Від початку року вже кодифіковано й допущено до експлуатації в силах оборони понад 10 нових зразків безпілотних авіаційних комплексів з оптоволоконним каналом управління", – зазначили в Міноборони.
Контекст:
У Міноборони повідомляли, що за дев'ять місяців 2024 року в Україні погодили для застосування українською армією понад 900 моделей озброєння й військової техніки, дві третини з яких виготовили в Україні.
Серед зразків озброєння й військової техніки, які погодило для використання Міноборони України, були, зокрема, оборонні й наступальні гранати, пожежний робот, дрони "Чаклун" і "Вихор", робот-кулеметник Droid, а також бойовий модуль Wolly.