У Вінницькій області внаслідок атаки РФ пошкоджено будинки, знеструмлено десятки населених пунктів
У ніч на 28 серпня війська країни-агресора атакували критичну інфраструктуру Вінницької області. Про це у Facebook повідомила перша заступниця начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
Унаслідок обстрілу в області пошкоджено житлові будинки, зазначила посадовиця.
Окрім того, за словами Заболотної, агресор влучив в об'єкти енергетики. Вона розповіла про знеструмлення 60 тис. абонентів у 29 населених пунктах.
"Усі відповідні служби працюють на місцях. Наразі проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Інформація про постраждалих на цей момент не надходила", – повідомила посадовиця.
В "Укрзалізниці" інформували про пошкодження залізничної інфраструктури в районі Козятина. Компанія попередила про затримки в русі низки поїздів.
Вінницьке обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій опублікувало у Facebook фото з ліквідації наслідків атаки.
Контекст:
У ніч на 28 серпня РФ запустила по Україні 598 дронів, дві аеробалістичні ракети "Кинджал", дев'ять балістичних ракет "Іскандер-М"/KN-23 і 20 крилатих ракет Х-101, повідомляли Повітряні сили ЗСУ. Під основним ударом опинився Київ. У столиці пошкоджено десятки будинків, щонайменше восьмеро людей загинули, понад 20 осіб дістали поранення.