Зеленський провів онлайн-зустріч із журналістами телемарафону
"Ми говорили про посилення інформаційної роботи нашої держави й суспільства. Особливо це стосується тих частин світу, де наша дипломатія довгими десятиліттями з різних причин не була представлена. І зараз ми маємо зробити так, щоб дипломатично й інформаційно ми були потужними. Щоб позиція України була зрозумілою в усіх частинах світу", – сказав президент.
Що більше у світі знають про Україну і розуміють її, то більше її підтримують і то ближчою стає перемога, впевнений глава держави.
"Ще раз дякую всім, хто працює в марафоні, хто створює цей інформаційний фундамент нашого національного єднання. Дякую за відданість українській справі, за щире бажання шукати і розвивати формати, які посилять марафон", – додав він.
Він наголосив, що важливо і далі інформувати людей, які залишилися на окупованій території.
"Ми маємо зробити і зробимо все, щоб доступ наших людей до правдивої інформації ставав більшим", – додав він.
Контекст:
Телемарафон було створено другого дня повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Наразі до нього входять ICTV, "Інтер", "1+1", "Ми – Україна", НСТУ й "Рада". За рік існування марафону команди шести телеканалів показали понад 18 тис. сюжетів, зробили 40 тис. прямих включень і створили понад 700 соціальних роликів, які "підтримували бойовий дух і єдність", інформували населення й зберігали національну пам'ять про героїв, поінформувала пресслужба Міністерства. культури та інформаційної політики України 25 лютого.