Країни G20 не надаватимуть політичного притулку фігурантам корупційних справ

Саміт "Великої двадцятки" проводили в Осаці 28–29 червня
Фото: ЕРА

У спільній декларації за підсумками саміту G20, який відбувся в Осаці, є пункт про посилення боротьби з корупцією та співпрацю в питанні повернення активів.

Лідери країн G20 домовилися не надавати політичного притулку обвинуваченим у корупційних злочинах. Про це йдеться у спільній декларації за підсумками саміту в Осаці, яку оприлюднено на офіційному сайті G20.

"Ми, як і раніше, схильні до того, щоб відігравати провідну роль у глобальних зусиллях щодо запобігання та боротьби з корупцією", – ідеться в документі.

Лідери країн також домовилися тісніше співпрацювати в питанні повернення активів.

Учасники заходу дійшли висновку, що в кожній країні G20 якнайшвидше має набути чинності закон, який передбачає криміналізацію підкупу іноземних громадян і урядовців.

Черговий саміт "Великої двадцятки" проводили в Осаці 28–29 червня.

Підсумковий документ саміту G20 ухвалено у форматі "19+1" через особливу позицію президента США Дональда Трампа в питанні захисту клімату.

До G20 належать Росія, США, Євросоюз, Туреччина, Австралія, Аргентина, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Саудівська Аравія, Франція, Південна Корея, ПАР, Японія.