Трамп-молодший 7 вересня виступить перед Сенатом – Тhe Washington Post
Дональд Трамп – молодший стане першим представником близького оточення президента з учасників зустрічі з російським адвокатом Наталією Весельницькою у 2016 році, кого допитають у Сенаті, пише The Washington Post.
Завтра, 7 вересня, син президента США Дональд Трамп – молодший постане перед юридичним комітетом Сенату у зв'язку з розслідуванням зв'язків передвиборчого штабу глави держави з Росією. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на трьох членів комітету.
Видання зазначає, що Трамп-молодший стане першим представником близького оточення президента з учасників зустрічі з російським адвокатом Наталією Весельницькою у 2016 році, кого допитають у Сенаті.
9 липня газета The New York Times із посиланням на власні джерела написала, що Трамп-молодший у 2016 році зустрічався з Весельницькою, тому що вона обіцяла передати компромат на суперника його батька на президентських виборах демократа Гілларі Клінтон.
На зустрічі Трампа-молодшого з Весельницькою також були присутні Голдстоун, зять і радник президента США Джаред Кушнер, екс-глава передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт, американський лобіст, у минулому радянський розвідник Рінат Ахметшин, перекладач і екс-співробітник Держдепартаменту США Анатолій Самочорнов.
За даними CNN, на зустрічі також був віце-президент компанії, заснованої російським бізнесменом Арасом Агаларовим, громадянин США Іке Кавеладзе.
11 липня син президента США у своєму Twitter опублікував листування з PR-спеціалістом і колишнім журналістом Робом Голдстоуном, який виступав як посередник в організації зустрічі з Весельницькою. Голдстоун нібито передав йому прохання про зустріч від російського співака Еміна Агаларова, з яким син Трампа був знайомий ще з 2013 року.
Весельницька повідомила, що зустріч була пов'язана з розслідуванням справи компанії Prevezon Holdings російського підприємця Дениса Кацива (її клієнта), щодо якого у США вперше на практиці було застосовано "акт Магнітського".
Юрист стверджує, що готова дати свідчення в Сенаті щодо цього.
18 липня представник Білого дому Шон Спайсер заявив, що на зустрічі не обговорювали нічого, окрім заборони на усиновлення дітей із Росії і "закону Магнітського".