У Китаї 22 нові випадки COVID-19. Третій тиждень у країні не фіксують смертей від коронавірусу
За даними китайської влади, у країні станом на 6 травня коронавірус підтверджено у 82 883 осіб, із них 77 911 одужали, а 4633 померли.
5 травня в Китаї було зареєстровано два нові завезені випадки коронавірусу і 20 нових безсимптомних носіїв, повідомила 6 травня Національна комісія з охорони здоров'я КНР.
Загальна кількість офіційно підтверджених випадків коронавірусної інфекції COVID-19 на материковій частині Китаю становить 82 883, померло 4633 особи.
Більшість пацієнтів – 77 911 – уже одужали, їх виписали з лікарні, зокрема 58 протягом останньої доби.
Наразі продовжує лікування від інфекції 339 осіб.
На сайті Китайського центру з контролю і профілактики захворювань опубліковано статистику щодо захворюваності на COVID-19 від початку спалаху епідемії. Вона свідчить, що із 16 квітня у країні не реєструють щоденних смертей від коронавірусу.
Але 17 квітня китайська влада визнала, що дані про кількість загиблих у місті Ухань, де зафіксували спалах COVID-19, були неповними: від коронавірусу у країні загинуло 4632 людини, а не 3342, як повідомляли раніше, поінформував телеканал CGTN. Ще один летальний випадок врахували 26 квітня. Як повідомляло агентство Reuters, китайська влада тоді пояснила, що раніше пропустила дані про ще одну смерть у Пекіні.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у Китаї наприкінці 2019 року. Щоб стримати поширення інфекції, китайська влада в січні ввела суворі карантинні заходи, 13 міст у провінції Хубей було фактично заблоковано. 25 березня обмеження почали знімати.
11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення коронавірусної інфекції, у світі зареєстровано майже 3,7 млн випадків захворювання на COVID-19, померло понад 257 тис. пацієнтів, одужало майже 1,2 млн. Китай наразі на 11-му місці у світі за кількістю інфікованих коронавірусом та кількістю летальних випадків.
Американська розвідка вважає, що Китай приховує масштаби зараження коронавірусом.