В Індії попри рекордну кількість нових випадків COVID-19 послабили карантин
В Індії виявили ще 9983 випадки інфікування коронавірусом. Незважаючи на рекордний добовий приріст, із 8 червня влада багатьох штатів дозволила роботу ресторанів, торгових центрів і храмів.
Протягом останньої доби в Індії зафіксували 9983 випадки інфікування коронавірусом, повідомив індійський уряд у Twitter 8 червня.
Це рекордний добовий приріст у країні від початку епідемії, уточнило видання The Wire.
Загальна кількість підтверджених випадків зросла до 256 611.
Від коронавірусної хвороби COVID-19 в Індії померло 7135 осіб, зокрема 206 – протягом останніх 24 годин. Одужало 124 095 хворих (+4802 протягом доби), 125 381 людина і далі хворіє.
Найбільше інфікованих коронавірусом у штатах Махараштра (85 975) і Тамілнад (31 667).
В Індії, за офіційними даними, зробили 4,7 млн тестувань на коронавірус (населення Індії становить понад 1,3 млрд жителів, це друга за чисельністю населення країна у світі).
Незважаючи на зростання нових випадків, із 8 червня влада багатьох індійських штатів дозволила роботу ресторанів, торгових центрів і храмів, повідомило видання Hindustan Times. Водночас вони мають дотримуватися рекомендацій уряду, зокрема забезпечити соціальну дистанцію між відвідувачами.
За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення хвороби в режимі онлайн, Індія опинилася на п'ятому місці у світі після США, Бразилії, Росії та Великобританії за кількістю інфікованих коронавірусом. За кількістю летальних випадків вона на 12-му місці.
В інтерв'ю Week один із провідних індійських вірусологів Джон Джейкоб припустив, що зростання випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію триватиме до кінця літа, і тільки наприкінці першого тижня серпня епідемія піде на спад. Він вважає, що жертвами коронавірусу у країні протягом чотирьох-п'яти місяців може стати кілька мільйонів людей.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Усього у світі, за інформацією Університету Гопкінса, захворіло понад 7 млн осіб, більш ніж 403 тис. із них померло, а 3,15 млн одужали.