Близькі друзі Путіна можуть оголосити себе власниками палацу в Геленджику – ЗМІ
Близькі друзі президента Росії Володимира Путіна найближчим часом можуть публічно заявити, що палац у Геленджику належить їм. Про це повідомляє Znak.com, посилаючись на джерела.
За даними інсайдерів, таку заяву може зробити член ради директорів найбільшої російської нафтохімічної компанії "Сибур" і газової компанії "Новатек" Геннадій Тимченко або брати Борис і Аркадій Ротенберги, сім'ю яких Forbes називав найбагатшою у РФ.
Журналісти надіслали офіційний запит у пресслужбу компанії "Новатек", на момент публікації відповіді отримано не було. До офіційного представника братів Аркадія і Бориса Ротенбергів Znak.com додзвонитися не вдалося.
Фонд боротьби з корупцією (ФБК) Навального 19 січня опублікував розслідування "Палац для Путіна. Історія найбільшого хабаря" про резиденцію президента РФ у Краснодарському краї. У розслідуванні зазначено, що палац під Геленджиком у Краснодарському краї, який належить президенту РФ Володимирові Путіну, має розміри 39 князівств Монако, його побудовано так, щоб до нього не можна було підібратися ні землею, ні морем, ні повітрям. У розслідуванні стверджували, що місцева Федеральна служба безпеки "наполегливо просить" обходити мис Ідокопас, де розташований палац, за милю.
Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков назвав неправдою інформацію про таємний палац президента. Власників маєтку в Геленджику він назвав підприємцями, але не сказав їхніх імен.
25 січня ролик прокоментував і сам Путін: сказав, що не дивився усього фільму, але бачив окремі відеодобірки. Путін заперечує, що палац належить йому, а розслідування назвав "компіляцією, монтажем і промиванням мізків росіян".
Журналісти "Радио Свобода" знайшли підтвердження, що в роботах над таємною резиденцією Путіна під Геленджиком брала участь фірма, яка будувала для нього персональний лижний курорт під Сочі.
29 січня журналісти Telegram-каналу Mash випустили відео з нібито "палацу Путіна". Усередині будівля виявилася майже порожньою і недобудованою.