Гордон: Путін нічим не відрізняється від Кім Чен Ина. Його ідеологія – портрет американського президента на доларовій банкноті
Президент РФ Володимир Путін, як і глава КНДР Кім Чен Ин, любить гроші і хоче встигнути їх витратити, тому американці мають розробляти план, які гарантії дати російському лідерові, щоб він покинув владу, вважає журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон.
У президента РФ Володимира Путіна немає ідеології, як і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин, він дуже любить гроші. Таку думку в ефірі телеканала "112 Україна" висловив український журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон.
"Ви думаєте, у Путіна є ідеологія? Його ідеологія – портрет президента США на доларовій купюрі. Він нічим не відрізняється від Кім Чен Ина. Хто такий Кім Чен Ин? Це людина, яка вчилася на Заході. Ідеологією там не пахне – він знається на дівчатах, віскі, знає всі принади західного життя..." – сказав Гордон.
Політики і бізнесмени, які спілкувалися з Путіним, розповідають, що він так само любить Захід, продовжив журналіст.
"Будь-яка людина, яка стикалася з Путіним, вам підтвердить: він – дуже прозахідна людина. Він виріс в убогості у Ленінграді і добре пам'ятає своє бідне, голодне дитинство. А крім того він – дуже розумна людина. Не треба з Путіна робити дурня! Він – один із найрозумніших, якщо не най... "Після смерті Махатми Ганді поговорити ні з ким", – сказав Путін одного разу. І він близький до істини: мало хто зі світових лідерів може розмовляти з ним на рівних. Я не апологет Путіна, а просто справедлива людина, і кажу те, що знаю. Так от, Путін – просунутий, він – лідер найвищого класу. Досить багато людей, які близько спілкувалися з Путіним і непримиренно до нього ставляться (від [бізнесмена Бориса] Березовського до [колишнього радника Путіна Андрія] Ілларіонова), говорили мені одне: це людина великих здібностей, як би до нього хто не ставився", – зазначив Гордон.
До того ж, у Путіна багато грошей і він хотів би встигнути їх витратити, додав журналіст.
"Зважаючи на те, що Путін – прозахідна людина, що у нього багато грошей, є діти, онуки, радощі земні є (хоча набагато менше, ніж у його братів-олігархів), відходити в інший світ він не збирається – хоче ще пожити. І ось тут "наші американські партнери" (це фраза Путіна) мають подумати, як зробити так, щоб він пожив, як дати йому гарантії і як із найменшими втратами – фінансовими і людськими (американці, на відміну від Росії, завжди думають про людей) – вийти з цієї делікатної ситуації", – вважає журналіст.
Україні у цей час треба думати про внутрішні проблеми і "чекати як манни небесної, що американці з путінською Росією покінчать", резюмував він.
31 грудня 1999 року, за рішенням президента РФ Бориса Єльцина, Путіна було призначено виконувачем обов'язків президента у зв'язку з виходом Єльцина у дострокову відставку.
У 2000 році Путіна обрали на пост президента РФ. Після двох строків, у 2008 році, він перейшов на посаду глави уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. Путіна знову обрали президентом у 2012-му.
18 березня 2018 року – у день річниці анексії Криму – у Росії відбулися президентські вибори. За даними Центрвиборчкому Росії, на виборах Путіна підтримало 76,69% виборців.
У січні 2016 року телеканал BBC показав документальний фільм під назвою "Таємні багатства Путіна". Згідно з даними, наведеними у стрічці, Путін – найбагатша людина в Європі й одна з найбагатших у світі, його статки оцінюють у $40 млрд.
Коментуючи інформацію про свої доходи, Путін заявив, що у нього немає такого багатства, про яке говорять. "У труні кишень немає, із собою не понесеш", – зазначив він.