Італійська виноробня збирається випускати в Росії вино під брендом Dimon
Вино Dimon, можливо, буде виходити як ексклюзивна колекція, зокрема для подарунків керівництву країни, повідомив агентству "Москва" президент Першої патентної компанії Анатолій Аронов.
Італійська виноробна компанія ColleMassari подала в Роспатент заявку на реєстрацію бренда Dimon. Про це повідомляє агентство міських новин "Москва", у якого є ця заявка.
Реєстрація бренда дасть змогу випускати і продавати вино Dimon та інші алкогольні напої під цим брендом.
Компанія ColleMassari володіє двома господарствами в Тоскані. У 2014 році господарство ColleMassari було визнане найкращим виноробним господарством Італії за версією журналу Gambero Rosso.
Президент Першої патентної компанії Анатолій Аронов повідомив агентству "Москва", що між реєстрацією бренда і виходом вина Dimon на ринок може пройти кілька років.
"Однак вино такої відомої виноробної компанії, яка славиться такими винами, як ColleMassari і Grattamacco, буде, безумовно, популярне в Росії. Хоча, можливо, вино буде виходити ексклюзивною колекцією, для подарунків, зокрема і керівництву країни", – припускає Аронов.
Президент рекламної групи RCG Юній Давидов у коментарі РБК назвав плани ColleMassari "хамським, але ефективним маркетинговим ходом".
"Це PR-привід, інформаційне вкидання. Мета — засвітити материнський бренд. Для цього був використаний такий яскравий і неполіткоректний бренд. Упевнений, що він спочатку був задуманий як віртуальний, тобто його в продаж навряд чи будуть запускати", – уважає Давидов.
Вина ColleMassari давно продають у Росії, їх ціна становить від 1,5 тис. до 20 тис. руб. за пляшку (від 700 до 9000 грн).
2 березня Фонд боротьби з корупцією політика Олексія Навального опублікував дослідження про "корупційну імперію" Медведєва під назвою "Він вам не Дімон". У фонді стверджують, що прем'єр-міністр і його оточення створили злочинну схему, засновану на благодійних фондах, якими керують друзі, однокурсники та довірені особи глави уряду.
Медведєв "володіє нерухомістю у всій країні, йому належать величезні ділянки землі в елітних районах, він розпоряджається яхтами, квартирами у старовинних особняках, агрокомплексами та виноробнями в Росії і за кордоном. Усе це майно було придбано на хабарі олігархів і кредити держбанків", зазначають у ФБК.
26 березня в Москві, Петербурзі та інших містах Росії пройшли демонстрації з вимогою відставки Медведєва. Перед початком акції в Москві затримали її ініціатора – опозиціонера Олексія Навального, пізніше – усіх співробітників його фонду.
4 квітня Медведєв заявив, що розслідування фонду Навального "збирає всяку нісенітницю і муть". Прем'єр-міністр Росії вважає, що метою таких розслідувань є досягнення політичних результатів. Медведєв сказав, що не реагує на такі провокації.