"Лапав за дупу так, що руки тряслися з диктофоном". Журналіст "Настоящего времени" звинуватив Жириновського в домаганнях

Давлетгільдєєв: Десятки депутатів воліють відвозити по спецбанях хлопчиків
Фото: Denis Shekhanin / Facebook

За словами журналіста Рената Давлетгільдєєва, у 2006 році лідер ЛДПР Володимир Жириновський схиляв його до сексу.

Журналіст телеканала "Настоящее время" Ренат Давлетгільдєєв заявив у Facebook, що у 2006 році керівник фракції ЛДПР у Державній думі Володимир Жириновський домагався його під час інтерв'ю.

"Мене за руки намагалися вивезти з будівлі помічники Жириновського і відвезти з ним у корпоративну сауну ЛДПР, а сам він, поки давав невелике інтерв'ю, лапав за дупу так, що руки тряслися з диктофоном. Так, я був зовсім юним, коліна ходили ходором від однієї думки про те, що перед тобою депутат, міністр тощо, здавалося, що я зобов'язаний дивитися їм у рот", – написав Давлетгільдєєв.

Інцидент стався до камінг-ауту журналіста. Він визнав, що після події відчував провину за домагання з боку впливових чоловіків.

Давлетгільдєєв закликав чоловіків розповідати про такі епізоди.

"Десятки депутатів воліють відвозити по спецбанях саме хлопчиків", – стверджує він, коментуючи звинувачення однопартійця Жириновського Леоніда Слуцького в харасменті.

"Моя історія – дурниця порівняно з тим, що бувало в тій самій ЛДПР. Жарт про скандал зі Слуцьким, який був потрібен, щоб довести, що в партії є хоча б один депутат-натурал, – дуже близький до реальності. Я навіть не кажу про принцип відбору помічників для Володіна (спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін. – "ГОРДОН") або співробітників апарату голови правління "Газпрому" (Олексія Міллера.  – "ГОРДОН"), – додав кореспондент "Настоящего времени".

Про домагання з боку Слуцького в лютому і березні 2018 року повідомляли кореспондент "Русской службы BBC" Фаріда Рустамова, заступник головного редактора RTVI Катерина Котрікадзе і продюсер телеканала "Дождь" Дар'я Жук.

Слуцький усі звинувачення відкидав, називаючи їх замовною акцією. Володін пропонував журналісткам, які поскаржилися на депутата, змінити роботу.

Парламентська комісія з етики оголосила, що не виявила порушень у поведінці Слуцького.

На знак протесту 21 березня роботу в Держдумі припинили агентство РБК і телеканал "Дождь". 22 березня до них приєдналися радіостанція "Эхо Москвы" і телеканал RTVI.

Дума відкликала акредитацію журналістів цих ЗМІ.