Латиніна: Росія зацікавлена в тому, щоб усі її клієнти залишалися жебраками

Латиніна: Що бідніша Сицилія через мафію, то вища відданість сіцілійця мафіозному дону
Фото: Дарина Воронцова / Facebook

Росія забезпечує лояльність союзників завдяки подачкам, тому зацікавлена в їхньому злиденному існуванні. Таку думку висловила російський публіцист Юлія Латиніна.

Росія на пострадянському просторі є дуже деструктивною силою. Про це в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" 28 квітня заявила російський публіцист Юлія Латиніна.

"Якщо ми подивимося, як, скажімо, діяли США в Європі після Другої світової, і не тільки в Європі. Вони піднімали Німеччину, вони піднімали Японію. Вони були зацікавлені в тому, щоб ці країни стали успішними та не бажали воювати. Росія зацікавлена в тому, щоб усі її клієнти залишалися жебраками, а лояльність керівної партії в них була б забезпеченою через подачки, які відщипують від маленького чи великого видобутку олігархи та злодії", – розповіла вона.

На думку Латиніної, Росія зацікавлена в управлінні за принципом мафії.

"Що бідніша Сицилія через мафію, то вища відданість сицилійця мафіозному дону. А Росія зацікавлена в такій державі а-ля Ескобар. Пам'ятайте, ось Пабло Ескобар у рідному Медельїні – Медельїн місто бідне, – але Ескобара абсолютно всі обожнювали, бо тільки він був джерелом грошей для цього бідного населення", – пояснила вона.

Публіцист зазначила, що з цієї причини Придністров'я і Донбас перебувають у "жахливому стані", однак дуже люблять президента РФ Володимира Путіна.

"Там просто реальний кошмар... Ситуація погіршилася просто в рази, тому що тебе можуть пристрелити просто так, тебе можуть пограбувати просто так. Але ж як там люблять Путіна! Тому що якщо на Донбасі не любиш Путіна, то виявишся українським фашистом, це станеться само собою. У цьому сенсі, звичайно, нещасна Вірменія, яка не може відскочити з Росії, вона приречена на Росію, яка експортує корупцію як спосіб життя", – підсумувала вона.

Росія анексувала Крим, провівши незаконний референдум 16 березня 2014 року. Україна та більшість країн світу не визнають приєднання півострова до РФ.

Після анексії Криму на сході України у квітні 2014 року почався збройний конфлікт. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей. Росія не визнає своєї участі в конфлікті.