Невзоров: 2022 року вся Росія ухнула в цю дірку сортирного путінського режиму G

Невзоров: У Росії існує демонстративна байдужість до так званого свого народу
Фото: nevzorovofficial / Instagram
Було б достатньо відмовитися від трьох днів війни, щоб профінансувати будівництво каналізації практично у всіх областях Росії, заявив в інтерв'ю головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман російський телеведучий та публіцист Олександр Невзоров.

"Путіна не турбує, що закрили McDonald's, а Лаврова ціна на цибулю або гречку теж не торкає. Вони як приймали ванни з чорної ікри зі 100-річним бренді, так і робитимуть це. Щодо народу, їм завжди було начхати", – зазначив співрозмовник.

Невзоров розповів, що в Росії досі гинуть люди через відсутність каналізації.

"Десь у Батайську жінка, проломивши собою дощату підлогу сортиру, потонула. Теж мені подія! Щороку 120, 140, 180 таких випадків. На 140 млн населення ці сортири беруть свою данину студентами, старенькими, дітьми. І я б сказав, ще скромничають. Могли б поглинати і більше. Чому про цей випадок заговорили 2022-го, коли вся Росія ухнула повністю у дірку сортирного путінського режиму?" – звернув увагу Невзоров.

Він заявив, що проблема не вирішується через байдуже ставлення керівництва країни до своїх громадян.

"Потрібно було б відмовитися від трьох днів війни, щоб на ці гроші зробити каналізацію практично всім областям Росії. А проте ми бачимо, що існує демонстративна байдужість до так званого свого народу. А санкції, що?.. Ну, залишилася ЛДПР без імпортної косметики. Вони якось вугіллячком підведуть очі, а щоки буряком – і все в них буде гаразд", – сказав Невзоров.

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Контекст:

Європейська рада 3 червня затвердила шостий пакет санкцій. Він містить низку обмежень: персональні санкції проти бізнесменів членів сімей олігархів та кремлівських посадовців, поетапну відмову від російської нафти, зупинення мовлення трьох російських каналів ("Россия РТР" / "РТР-Планета", "Россия 24" та "ТВ Центр – Международный"), низку експортних обмежень та від'єднання від системи SWIFT трьох банків, зокрема найбільшого в країні – "Сбербанка". Спочатку планували, що ембарго на нафту буде повним.

За інформацією глобальної бази даних щодо відстеження санкцій Castellum, із кінця лютого до червня на РФ було накладено майже 8 тис. обмежень. А лише з 2014 року 10,5 тис.