Слава Рабінович: Населення РФ стає розлюченішим. Це настигне й розчавить нинішню російську владу G

Рабінович: Росія – дуже багата країна
Фото: Dmitry Raimov / Facebook

У Росії зростає соціальна напруженість, оскільки мільйони громадян країни скочуються в бідність, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

Президент Росії Володимир Путін та його "організоване злочинне угруповання" (ОЗУ) розпоряджаються природними ресурсами країни як своїми власними, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

"Росія – дуже багата країна, але режим Путіна та його ОЗУ винайшли дуже хитрий комплекс заходів з утримання влади. Це дає їм можливість володіти всією країною, усіма природними ресурсами та усім її населенням, як рабами. І влада думає, що може до безкінечності викачувати природні ресурси країни, як свої власні. Наприклад, під час експорту нафти кілька відсотків із продажів йшло Тимченку (російський мільярдер Геннадій Тимченко."ГОРДОН"). Гроші проходили через компанію Gunvor, яка нібито була "маркетинговим агентом". Або як вони себе називають – "нафтовим трейдером", – зазначив Рабінович.

За його словами, світ отримує все більше інформації про злодійство російської влади.

"До того ж вони просто крадуть із бюджету. А це величезні кошти. Згадайте публікацію панамських архівів, коли з'ясувалося, що неймовірно великі суми йдуть безпосередньо Путіну. Тобто російська влада впевнена, що красти можна нескінченно. Та найцікавіше, що певною мірою вони мають рацію: красти вони справді можуть ще дуже довго, тому що Росія і справді багата країна. І все, що вони виймають із землі, дає їм змогу продовжувати цей дерибан. Але проблема в тому, що ці люди – чекісти. Вони абсолютно нічим не вміють керувати, зокрема й своїми процесами крадіжок. Тому їх злодійство починає бачити весь світ", – підкреслив фінансист.

На його думку, соціальна напруженість у російському суспільстві обернеться крахом для нинішньої влади країни.

"Найголовніше – те, що ці люди не вміють керувати економікою й країною. Вони дуже помиляються, коли думають, що достатньо лише налагодити видобуток природних ресурсів. Мільйони росіян скочуються в бідність. Водночас багаті лише збільшують свої статки. І ця прірва між ними зростає. У підсумку зростає соціальна напруженість, що призводить до суспільних заворушень. І зараз ці хвилювання виливаються в протести далекобійників і мітинги, які пройшли 26 березня. Це безпрецедентно для Росії. Тому путінське ОЗУ даремно думає, що красти можна нескінченно. Населення РФ стає розлюченішим. Це настигне й розчавить нинішню російську владу", – резюмував Рабінович.

26 березня в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії пройшли демонстрації, поштовхом до яких стало розслідування Фонду боротьби з корупцією під назвою "Він вам не Дімон" про "корупційну імперію" прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

Масова акція протесту далекобійників, які виступають проти системи "Платон", стартувала 27 березня у всіх регіонах Росії. Протестувальники викотили фури на узбіччя трас і пообіцяли продовжувати страйки до скасування зборів.

У списку висунутих вимог водіїв – повна відміна системи "Платон" (або її реорганізація під транзитний транспорт із переданням управління державі), скасування транспортного податку, приведення режиму праці й відпочинку водіїв у відповідність із російськими реаліями, надання перевізникам обґрунтування розрахунків розміру акцизу на паливо.

Акції проти впровадження системи "Платон" у Росії проходять із кінця 2015 року.