Трамп подарував членам своєї команди туфлі. Тепер вони бояться їх не носити – ЗМІ

Президент почав роздавати класичне взуття своєму оточенню
Фото: EPA

Президент США Дональд Трамп подарував людям зі свого оточення, зокрема, віцепрезиденту Джей Ді Венсу, держсекретарю Марко Рубіо й міністру оборони Піту Гегсету взуття. Однак частина посадовців скаржиться на президентські подарунки. Про це 9 березня повідомила газета The Wall Street Journal.

Трамп одержимий класичними туфлями бренда Florsheim, які продають за ціною приблизно $145, пише ЗМІ.

Газета розповідає, що президент США торік почав шукати собі зручніше взуття для тривалих робочих днів. Його вибір зупинився на Florsheim. Пізніше він почав замовляти пари взуття й для інших. Оплачував закупи сам глава Білого дому.

Трамп дарував їх керівникам агентств, законодавцям, радникам Білого дому й VIP-персонам. Дехто з посадовців взував подарунки президента просто в Овальному кабінеті, вказує WSJ.

"У всіх хлопців вони є", – розповіла ЗМІ чиновниця Білого дому. Інша пожартувала, що "всі бояться їх не носити".

Дехто з посадовців і VIP-персон не охоче носить подаровані туфлі, до того ж у більшості випадків узувають їх тоді, коли перебувають поруч із Трампом. Один секретар кабінету міністрів поскаржився ЗМІ, що йому довелося сховати своє улюблене й дороге взуття Louis Vuitton і носити Florsheim.

Також WSJ розповідає, що Трамп навіть розважається, намагаючись вгадати розмір взуття людей. Коли йому це вдається, він доручає помічнику зробити замовлення, і за тиждень у Білий дім привозять туфлі. 

The Times додає, що Рубіо й Венс отримали по чотири пари нових туфель від свого керівника. 

Водночас пара, яку подарували Рубіо, вочевидь виявилася завеликою – на одному з фото в соцмережах туфлі держсекретаря здавалися помітно більшими за його ногу.