У міноборони РФ заявили, що можуть передати зенітно-ракетні системи С-300 Сирії та іншим країнам
Заступник начальника Генштабу збройних сил Росії Сергій Рудськой заявив, що у РФ розглянуть питання надання Сирії зенітно-ракетних комплексів.
Росія може переглянути свою відмову від постачань до Сирії зенітно-ракетних систем С-300. Про це заявив заступник начальника Генштабу збройних сил Росії Сергій Рудськой під час брифінгу, присвяченому атаці в Сирії, передає кореспондент "ГОРДОН".
"З урахуванням того, що сталося, вважаємо за можливе повернутися до розгляду цього питання. І не тільки щодо Сирії, а й щодо інших держав", – заявив він.
Рудськой стверджує, що США та їхні союзники завдали ударів по семи аеродромах у Сирії, водночас на п'яти аеродромах усі ракети було збито. На неробочому аеродромі Меззе й аеродромі Хомс частина ракет змогла пробити оборону, однак не завдала серйозних руйнувань.
У ніч на 14 квітня США, Великобританія і Франція завдали ударів по трьох об'єктах у Сирії. У міноборони РФ заявили, що, за їхніми даними, Франція не брала участі в атаці, а внаслідок обстрілу ніхто не постраждав. Міністр оборони Франції Флоранс Парлі опублікувала кадри запуску ракет по Сирії з одного з французьких фрегатів у Середземному морі.
Британські військові повідомили, що до операції залучили чотири літаки, які завдали успішного удару по колишній ракетній базі, на якій, за їхніми даними, зберігали хімічну зброю.
Сирійські ЗМІ стверджують, що внаслідок обстрілу США та їхніми союзниками постраждало від трьох до шести осіб.
Посол Росії у Лівані Олександр Засипкін заявляв, що Росія залишає за собою право збивати американські ракети, випущені по цілях у Сирії. Однак російські підрозділи ППО Сирії у відбитті атаки США та їхніх союзників участі не брали.