В Естонії затримали судно Baltic Spirit із росіянами на борту
3 лютого в Естонії правоохоронці затримали контейнеровоз Baltic Spirit під прапором Багамських Островів, яке прямувало до Росії. Про це повідомила податково-митна служба Естонії.
Як пише ERR, в екіпаж Baltic Spirit входить 23 члени. Усі вони громадяни Росії.
Судно затримали за підозрою в перевезенні до РФ контрабанди з Еквадору.
Спецпідрозділ поліції піднявся на борт контейнеровоза за допомогою вертольота. Екіпаж судна не чинив опору, повідомили в податково-митній службі Естонії.
За даними відомства, воно увійшло в естонські води для заправлення паливом. На момент первинної митної перевірки судно було на стоянці.
"За інформацією, доступною естонському військово-морському флоту, судно не входить до складу російського "тіньового флоту" і не підпадає під санкції Європейського союзу", – ідеться в повідомленні.
Baltic Spirit залишається на якірній стоянці. Пізніше його скерують у порт для ретельнішої перевірки.
Правоохоронці мають намір перевірити кожен контейнер на борту, що потребуватиме тривалого часу, додав ERR.