В Ізраїлі починають закривати відділення лікарень для лікування хворих на COVID-19
У деяких клініках Ізраїлю на тлі зниження поширення коронавірусної інфекції почали закривати відділення для лікування пацієнтів із COVID-19. Про це 1 квітня повідомило ізраїльське видання Ynet.
За його інформацією, 30 березня в госпіталь "Рамбам" у Хайфі не надійшло жодного нового пацієнта. Кілька місяців тому в лікарню в середньому на добу надходило 15 пацієнтів. Медичний центр "Меїр" у Кфар-Саві також не повідомив про нових пацієнтів.
Медцентри Хаїма Шиби в Рамат-Гані та імені Іцхака Рабина в Петах-Тікві повідомили, що до них привезли по одному пацієнту з коронавірусною інфекцією. Кілька місяців тому в ці лікарні госпіталізовували від 30 нових пацієнтів щодня.
Медичний центр "Хадасса" в Єрусалимі, який протягом усієї пандемії був однією з найбільш завантажених лікарень Ізраїлю: у ньому одночасно перебувало понад 140 осіб із коронавірусом, – повідомив на початку тижня, що прийняв трьох нових пацієнтів, пише видання.
Згідно з інформацією міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, станом на 1 квітня 2021 року 51,46% жителів країни ввели дві дози вакцини проти COVID-19 від Pfizer/BioNTech (за даними Центрального статистичного бюро станом на 31 грудня 2020 року, загальна кількість населення Ізраїлю становила 9 млн 291 тис. осіб).
Ізраїль почав масову вакцинацію 19 грудня 2020 року. Першому щеплення зробили прем'єр-міністру Біньяміну Нетаньяху.
У січні Нетаньяху заявляв, що Ізраїль першим у світі вийде з епідемії COVID-19 завдяки особливій домовленості з Pfizer, яка дала змогу дістати глобальне постачання вакцини. Згідно з домовленістю, Ізраїль стане "глобальною моделлю швидкої вакцинації країни" для компанії-виробника, яка буде ділитися даними з розробниками препарату.
За даними Центрального статистичного бюро станом на 31 грудня 2020 року, загальна чисельність населення Ізраїлю становила 9 млн 291 тис. людей.
За даними американського Університету Джонса Гопкінса, який відстежує поширення пандемії, в Ізраїлі станом на 1 квітня підтвердили понад 833 тис. випадків коронавірусної інфекції, померло 6218 хворих.