В Ізраїлі повернули масковий режим через спалах COVID-19. Поширення хвороби пов'язують з "індійським" штамом
Влада Ізраїлю знову ввела обов'язкове носіння масок через зростання кількості людей, які заразилися коронавірусом. Про це йдеться в заяві міністерства охорони здоров'я країни від 23 червня.
Маски зобов'язали носити в міжнародному аеропорту, у пунктах перетину кордону і там, де надають медичну допомогу.
Газета The Times of Israel уточнила, що напередодні в Ізраїлі зареєстрували понад 200 нових випадків зараження коронавірусом, максимальну кількість із початку квітня. Високопосадовець зі сфери охорони здоров'я попередив, що поширення коронавірусу прискорюється.
Вимога носити маски не торкнеться дітей до семи років, людей із медичними протипоказаннями і тих, хто працює в замкнутому просторі сам або постійно удвох. Не носити маску дозволили під час заняття спортом.
В Ізраїлі скасували масковий режим 15 червня. Після цього у країні почастішали випадки захворювання на COVID-19. Причиною 70% нових випадків зараження в Ізраїлі протягом останніх тижнів вважають "індійський" штам коронавірусу.
Контекст:
За даними міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, із початку епідемії у країні виявили 840,6 тис. осіб, які заразилися коронавірусом. Протягом останньої доби на COVID-19 захворіло 228 осіб. Померло більше ніж 6,4 тис. пацієнтів із COVID-19. У країні щеплення проти коронавірусу зробили більше ніж половині населення, із 6 червня почали вакцинацію дітей 12–15 років.
Міністерка внутрішніх справ країни Аелет Шакед повідомляла, що Ізраїль із 1 липня дозволить в'їзд туристам, вакцинованим проти COVID-19. Нещеплені туристи мають пройти карантин. Люди, які прибувають із країн із низьким рівнем ризику, зможуть не здавати серологічний тест на наявність антитіл.
Більшість карантинних обмежень в Ізраїлі скасували з 1 червня. Підприємства та навчальні заклади повертаються до нормальної роботи.
Носіння масок у приміщеннях було єдиним серйозним карантинним обмеженням, яке діяло в Ізраїлі останні тижні. Однак маски, як і раніше, мали носити люди, які не пройшли вакцинації або не перехворіли на COVID-19.