З Боснії і Герцеговини депортували "пов'язаних із тероризмом" чеченців
З Боснії і Герцеговини (БіГ) вислали двох громадян Росії чеченського походження, які загрожували національній безпеці двох країн. Про це 20 жовтня проінформувала у Facebook служба БіГ у справах іноземців.
У пості вказано, що двоє росіян в'їхали до Боснії і Герцеговини, "їх віднесли до категорії осіб, які становлять інтерес для безпеки і пов'язані з тероризмом, створюючи потенційну загрозу національній безпеці" БіГ.
"Спільно з Агентством розвідки й безпеки було проведено термінову та скоординовану оперативну операцію з виявлення і встановлення спостереження за вказаними особами. [...] Їх оперативно ідентифікували й виявили в районі Сараєва, після чого [...] скерували в імміграційний центр у Східному Сараєві. [...] 17 жовтня вказаних осіб вислали з території Боснії і Герцеговини", – ідеться в повідомленні.
Radio Slobodna Európa уточнило, що за угодою 2013 року громадянам Росії для в'їзду до Боснії і Герцеговини віза не потрібна.