Мадридський "Реал" радіє перемозі у фіналі Ліги чемпіонів. Фоторепортаж

Увечері 3 червня у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА мадридський "Реал" із рахунком 4:1 розгромив туринський "Ювентус" і вдруге поспіль виграв трофей. Агентство EPA показує емоції під час матчу й на церемонії нагородження переможців. Поєдинок проходив у Кардіффі, Уельс.

У першому таймі команди обмінялися голами. На 20-й хвилині швидку атаку "Реала" завершив Роналду. Через сім хвилин Манджукіч зрівняв рахунок у матчі.

Після перерви іспанський клуб іще тричі забивав голи у ворота суперника. На 61-й хвилині Каземіро вдарив по воротах із рикошетом, який не зміг відбити голкіпер "Ювентуса" Буффон. На 64-й хвилині Роналду зробив дубль, переправивши м'яч у ворота після пасу у воротарський майданчик. На 90-й хвилині виділився Асенсіо.

Підсумковий результат – 4:1 на користь "Реала".