$39.38 €42.31
weather +10 Київ

Бігуна, який помер у Львові, намагалися реанімувати протягом години – організатор напівмарафону Потерпілий не добіг до фінішу 200 метрів
23-річний учасник Львівського напівмарафону (на 21 км), який знепритомнів і помер, дуже швидко біг. Про це повідомив один з організаторів змагань, гендиректор бігової ліги Run Ukraine Дмитро Черніцький, інформує сайт Львівської міської ради.

Напівмарафон проводили 27 червня. Померлий спортсмен не добіг до фінішу майже 200 метрів.

"[Мальтійська служба допомоги] одразу оперативно почала проводити реанімаційні заходи. Через п'ять хвилин прибула швидка допомога, яка також продовжила надавати невідкладну допомогу. Годину проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, нашого учасника не вдалося врятувати", – сказав Черніцький.

За його словами, на Львівському напівмарафоні потерпілий планував покращити свій результат, показаний на напівмарафоні в Києві, "і фінішувати за одну годину і 45 хвилин".

"Ми подивилися його результати на 15 км  цю дистанцію він подолав за одну годину і 15 хвилин. Тобто він дійсно біг швидко", – пояснив організатор змагань.

Черніцький підкреслив, що всі учасники забігу застраховані, "тому рідні загиблого отримають фінансову допомогу".

ЗМІ повідомляли, що змагання припинили. Однак пізніше оголосили їхні результати.

Напівмарафон серед чоловіків із рекордом виграв 39-річний Віталій Шафар (одна година 6 хвилин 10 секунд), Серед жінок першою стала Наталія Семенович (одна година 18 хвилина 28 секунд).

Найстаршому учаснику напівмарафону виповнилося 70 років, він подолав усю дистанцію.

Львівський напівмарафон проводили вшосте, зазначали на сайті міськради. Він передбачає індивідуальні забіги на 21 км, 10 км і 4,2 км. Окрім індивідуальних дистанцій, також передбачено командні змагання, естафету, дитячі старти (1000 м, 500 м і 100 м) і сімейний забіг (1,6 км). Торік у заході взяло участь майже 2500 людей.