Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+30 Київ

Події

20 травня в Харківській області оголосили днем жалоби 

20 травня в Харківській області буде днем жалоби за жителями регіону, яких убили російські окупанти. Про це 19 травня повідомив у Telegram начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"20 травня у Харківській області – день жалоби. Окупанти внаслідок обстрілів сіл Ківшарівка, Новоосинове Куп’янської громади та Малоданилівської громади забрали життя 11 людей. Серед загиблих – вагітна жінка. [...] Ми не забудемо. І не пробачимо", – написав він.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати