Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+30 Київ

Події

Окупанти вдарили по залізничній станції у Дніпропетровській області – "Укрзалізниця" 

Російські окупанти 2 листопада обстріляли залізничну станцію у Дніпропетровській області. Про це повідомляють у Facebook "Укрзалізниці".

"Унаслідок ворожого обстрілу залізничної станції […] було поранено працівницю залізниці, пошкоджено віконне скління станції і покрівлю технічних приміщень", – ідеться в повідомленні.

Зазначено, що постраждалій надали потрібну допомогу, її життю нічого не загрожує.

"Через часткове пошкодження залізничної інфраструктури приміський поїзд затримався на 40 хвилин. Залізничники вже ліквідували наслідки обстрілу. Продовжуємо рух за графіком", – розповіли в "Укрзалізниці".

Раніше у Дніпропетровській ОВА повідомляли про ракетний удар РФ по Дніпровському району, унаслідок чого було пошкоджено критичну інфраструктуру. Через російську атаку постраждало восьмеро людей.

Контекст

  • Російські окупанти з початку повномасштабного вторгнення неодноразово атакували Дніпропетровську область, зокрема ракетами.
  • 2 листопада про загрозу застосування окупантами балістичного озброєння зі східного напрямку попереджали Повітряні сили ЗСУ в Telegram о 16.22. Про вибухи в області о 16.33 поінформував "Дніпро TV".

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати