Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+20 Київ

Події

Протягом тижня ДТЕК повернув світло 76 тис. сімей, які залишилися без електрики через бойові дії 

Із 4-го до 10 березня енергетики повернули світло жителям 59 населених пунктів у Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях, які було знеструмлено через обстріли. Про це йдеться в повідомленні компанії.   

Зазначають, що безперервні обстріли руйнують мережі та обладнання в Донецькій області. Однак, попри складну ситуацію, за тиждень енергетикам вдалося повернути світло в оселі майже 53,8 тис. сімей.

Від обстрілів страждає й південь Дніпропетровської області, де ворог також руйнує енергетичну інфраструктуру. Там ремонтні бригади заживили майже 10 тис. сімей, що були без електроенергії внаслідок атак.

Минулого тижня ворог атакував й Одеську область. Енергетики розпочинали роботи одразу після завершення обстрілів, завдяки чому за тиждень вони повернули світло 12,7 тис. сімей.

Енергетики ДТЕК роблять усе можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження, і розпочинають роботи відразу, щойно дістануть дозвіл від ЗСУ та ДСНС, зазначили в компанії.

За два місяці 2024 року енергетики ДТЕК повернули світло понад 1,1 млн сімей, які були без електроенергії через ворожі обстріли.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати

Матеріали за темою