25 жовтня заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір провів третій цього року етап конкурсу для одержання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами підприємствами малого і середнього бізнесу, повідомили в прес-службі ОДА.
"Зазначу, що програма здобула велику популярність серед підприємців – заявок на участь у третьому етапі виявилося більше, ніж наявних коштів. У разі, якщо їх не вистачить, будемо звертатися до депутатів обласної ради, щоб спільно вирішити питання. Тим більше, що програма має відгук у депутатського корпусу, який також дбає і розуміє цю проблематику і завжди підтримує ідею розвитку малого та середнього бізнесу", – розповів Кушнір.
Напередодні участь у конкурсному відборі взяло 25 підприємців. 23 з них отримають компенсацію, вони створили 54 нові робочі місця.
"Важливо, що по географії вони представляють майже всю Миколаївську область. Сфери діяльності абсолютно різні – поліграфічні послуги, фермерські господарства, роздрібна торгівля, аптечний бізнес тощо", – коментує заступник голови ОДА.
У першому етапі конкурсного відбору цього року взяло участь вісім підприємців, створено 16 робочих місць. У другому – 14 підприємців, створено 37 робочих місць. Усього за 2017 рік і дев'ять місяців 2018-го вже отримали та отримують часткове відшкодування 50 представників малого і середнього бізнесу, які створили приблизно 170 робочих місць.
"Проект популяризується серед населення, є позитивні відгуки. Таким чином, продовжуємо працювати над проектом програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2019–2020 роки, складовою частиною якого є відшкодування відсоткових ставок за кредитами. Спільне бачення – і підприємців, і влади, й експертів – розширює наші спільні можливості. Не забуваємо, що найголовніша цінність, яка у нас є, – це наші люди, разом працюємо на їх благо", – резюмував Олександр Кушнір.