Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+23 Київ

Політика

Генсек НАТО зустрівся із Трампом 

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте 22 листопада зустрівся з обраним президентом Дональдом Трампом у його резиденції у Флориді (США). Про це інформує офіційний сайт Альянсу.

"Вони обговорили низку питань глобальної безпеки, які стоять перед Північноатлантичним Альянсом", – ідеться в повідомленні.

Генсек оборонного блоку також провів переговори з конгресменом Майком Волтцом, який буде радником із національної безпеки Трампа, і рештою команди майбутнього глави Білого дому, яка займається цим питанням.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати