$39.60 €42.44
weather +12 Київ

51-річний президент Ліберії Джордж Веа зіграв 79 хвилин у футбольному матчі за свою збірну

51-річний президент Ліберії Джордж Веа зіграв 79 хвилин у футбольному матчі за свою збірну Веа (по центру) у минулому грав за клуби Англії і Франції

Володар "Золотого м'яча", президент Ліберії Джордж Веа зіграв за збірну своєї країни в товариському матчі проти Нігерії.

51-річний президент Ліберії Джордж Веа зіграв за національну збірну країни з футболу в товариському матчі з командою Нігерії. Про це 12 вересня повідомляє BBC.

Зустріч відбулася 11 вересня у столиці Ліберії – Монровії – і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.