$39.60 €42.27
weather +8 Київ

Australian Open виграла 21-річна американка російського походження

Australian Open виграла 21-річна американка російського походження Кенін – наймолодша переможниця турніру Великого шолома за останні 20 років

21-річна американська тенісистка Софія Кенін у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу обіграла іспанку Гарбіньє Мугурусу.

Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу (Australian Open) у жіночому одиночному розряді виграла американка російського походження Софія Кенін, повідомляють в офіційному Twitter турніру.

У фіналі змагання 21-річна тенісистка у трьох сетах (4:6, 6:2, 6:2) обіграла колишню першу ракетку світу 26-річну Гарбіньє Мугурусу (Іспанія). У третьому колі змагання іспанка вибила українську тенісистку Еліну Світоліну.

Як наголошують на сайті Australian Open, Кенін стала наймолодшою переможницею турніру Великого шолома за 20 років, із моменту, коли 19-річна Вінус Вільямс виграла на Вімблдоні.

Після цієї перемоги Кенін підніметься на сьому сходинку світового рейтингу, потіснивши одну з найтитулованіших тенісисток світу американку Серену Вільямс.

Як пише російське агентство РБК, Софія Кенін народилася в 1998 році у Москві. Майже відразу після її народження батьки емігрували до США.