$39.78 €42.38
weather +5 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. Бразилія насилу обіграла Коста-Рику

Чемпіонат світу з футболу 2018. Бразилія насилу обіграла Коста-Рику Коутіньйо (№11) все ж зумів пробити Наваса

П'ятиразові чемпіони світу з Бразилії тільки в компенсований час провели два м'ячі у ворота костариканців.

Збірна Бразилії здобула свою першу перемогу на чемпіонаті світу з футболу 2018 року. У матчі другого туру групи Е п'ятикратні чемпіони планети обіграли команду Коста-Рики з рахунком 2:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Після закінчення 90 хвилин на табло стадіону в Санкт-Петербурзі світилися нулі. Коли почалась перша компенсована хвилина, бразильцям удалося провести гостру атаку, яку успішно завершив Філіпе Коутіньйо.

На восьмій компенсованій хвилині Неймар після передачі Дугласа Кости забив другий м'яч.

Бразилія мала беззаперечну перевагу впродовж усього матчу (рахунок ударів у площину воріт – 9:0), однак надійно грала оборона збірної Коста-Рики на чолі з голкіпером Кейлором Навасом.

Друга поразка в групі позбавила костариканців шансу на продовження боротьби за вихід із групи.

Ще в одній зустрічі другого туру групи Е 22 червня зіграють Сербія та Швейцарія.