$39.60 €42.44
weather +16 Київ

Чемпіонат світу з футболу. Уругвай розгромив Росію

Чемпіонат світу з футболу. Уругвай розгромив Росію Початок великій перемозі Уругваю поклав штрафний від Суареса

Збірна Уругваю посіла перше місце в групі А після перемоги над господарями турніру – 3:0.

У заключному турі групового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 року збірна Уругваю виграла у команди Росії з рахунком 3:0, інформує офіційний сайт змагань.

Матч лідерів групи А пройшов у Самарі.

На 10-й хвилині Луїс Суарес зі штрафного вивів південноамериканців уперед.

Подвоїти перевагу уругвайцям на 23-й хвилині допоміг автогол півзахисника збірної Росії Дениса Черишева.

На 37-й хвилині господарі першості залишилися вдесятьох – за грубу гру другу жовту картку дістав Ігор Смольников.

На 90-й хвилині Уругвай довів рахунок до великого. Ударом із близької відстані відзначився Едінсон Кавані.

Отже, уругвайці посіли перше місце у групі з дев'ятьма очками, росіяни залишилися другими з шістьма пунктами. Обидві команди ввечері 25 червня дізнаються своїх суперників в 1/8 фіналу.