Клуб читачів

ЧС 2018. Хорватія в додатковий час забила Англії і вперше в історії вийшла у фінал

У півфінальному матчі чемпіонату світу з футболу збірна Хорватії з рахунком 2:1 обіграла збірну Англії.

Цей матеріал можна прочитати і російською мовою
Матч проходив у Москві

У півфіналі чемпіонату світу з футболу, який проходить у Росії, збірна Хорватії в додатковий час забила вирішальний м'яч у ворота збірної Англії і виграла з рахунком 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Москві.

Першими забили англійці, на 5-й хвилині ударом зі штрафного відкрив рахунок Кіран Тріпп’єр.

Відігралися хорвати на 68-й хвилині. М'яч забив Іван Перішич.

У другому додатковому таймі, на 111-й хвилині, вирішальний м'яч потужним ударом забив Маріо Манджукич.

У фінальному поєдинку, який пройде 15 липня в Москві, зіграють Франція та Хорватія. У матчі за третє місце в Санкт-Петербурзі зійдуться збірні Бельгії та Англії.

У фінальному поєдинку ЧС Хорватія не грала жодного разу в історії, Франція зробить це втретє.