$39.60 €42.44
weather +10 Київ

ЧС 2018. Колумбія обіграла Сенегал і посіла перше місце в групі Н

ЧС 2018. Колумбія обіграла Сенегал і посіла перше місце в групі Н Колумбійці (у жовтих футболках) зайняли перше місце в групі на ЧС 2018

У плей-оф чемпіонату світу з футболу з групи Н вийшли Колумбія, яка виграла з рахунком 1:0 у Сенегалу, і Японія, яка з таким самим результатом програла Польщі.

У завершальному турі групи Н на чемпіонаті світу з футболу у РФ з однаковим рахунком 1:0 Колумбія виграла в Сенегалу, а Польща – у Японії. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

У Самар зустрічалися африканці та південноамериканці, які претендували на вихід у плей-оф. Гол було забито на 74-й хвилині Еррі Міною.

У Волгограді єдиний м'яч на 59-й хвилині забив у ворота японців поляк Ян Беднарек.

Перше місце в групі посіла Колумбія із шістьма очками. Друге – Японія. У японців чотири очки, як і у сенегальців, але кращі додаткові показники, зокрема, кількість жовтих карток.