$39.67 €42.52
weather +13 Київ

"Динамо" обіграло французький "Ренн" у Лізі Європи

"Динамо" обіграло французький "Ренн" у Лізі Європи "Динамо" здобуло виїзну перемогу над "Ренном"

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу у груповому етапі Ліги Європи, обігравши на виїзді французький "Ренн" із рахунком 2:1.

У матчі третього туру групового турніру Ліги Європи у групі К київське "Динамо" на виїзді обіграло французький "Ренн", повідомляє офіційний сайт змагань.

Кияни вийшли вперед на 20-й хвилині після красивого м'яча Томаша Кендзьори, проте ще до перерви Клеман Греньє рахунок зрівняв – француз спрямував м'яч у ворота Дениса Бойка після прямого удару зі штрафного.

У другому таймі "Динамо" залишилося в меншості – на 84-й хвилині другу жовту картку дістав Володимир Шепелєв. Після видалення кияни зуміли вирвати перемогу. Точним ударом на 89-й хвилині відзначився Віталій Буяльський.

Видання "ГОРДОН" провело онлайн-трансляцію поєдинку.

Після трьох турів в активі "Динамо" п'ять очок і друге місце в турнірній таблиці. У першого місця – "Астани" – така сама кількість очок, але краща різниця м'ячів.