$39.78 €42.38
weather +3 Київ

"Динамо" перемогло "Шахтар" в 1/8 фіналу Кубка України

"Динамо" перемогло "Шахтар" в 1/8 фіналу Кубка України "Динамо" вдруге в сезоні обіграло "Шахтар"

Київське "Динамо" після перемоги над "Шахтарем" вийшло в 1/4 фіналу Кубка України 2019/2020.

"Динамо" на НСК "Олімпійський" перемогло "Шахтар" із рахунком 2:1 в 1/8 фіналу Кубка України, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 22-й хвилині півзахисник "Динамо" Сергій Сидорчук відкрив рахунок у матчі дальнім ударом.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: tsn.ua[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 89-й хвилині матчу півзахисник "Динамо" Володимир Шепелєв дістав пряму червону картку за фол у центрі поля.

На 90+2-й хвилині півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко після розіграшу кутового зрівняв рахунок і перевів матч в екстра-тайм.

На 95-й хвилині Степаненко дістав другу жовту картку і покинув поле.

На 112-й хвилині Денис Попов забив головою після подачі з кутового.

Донецькому клубу так і не вдалося відігратися і він покинув розіграш Кубка України. Київський клуб зіграє у чвертьфіналі турніру.

Базова дата проведення матчів 1/4 фіналу Кубка України – 4 березня 2020 року.

Чинним переможцем Кубка України є "Шахтар". У фіналі торішнього розіграшу "гірники" перемогли "Інгулець" із Петрового з рахунком 4:0.

Цей матч став третім у сезоні між "Динамо" і "Шахтарем". Київський клуб здобув другу перемогу (перша – у Суперкубку України), а донецька команда обігравала "Динамо" в першому колі чемпіонату України.