$39.58 €42.26
weather +10 Київ

"Динамо" U19 розгромило ПАОК у першому матчі фіналу шляху Юнацької ліги чемпіонів УЄФА

"Динамо" U19 розгромило ПАОК у першому матчі фіналу шляху Юнацької ліги чемпіонів УЄФА У повторному матчі "Динамо" U19 (на фото) зіграє з ПАОК у Греції

Київське "Динамо" перемогло грецький ПАОК із рахунком 3:0, дубль оформив півзахисник киян Георгій Цітаішвілі.

Київське "Динамо" перемогло грецький ПАОК у матчі Юнацької ліги УЄФА, який відбувся в Києві, повідомляє офіційний сайт "Динамо".

На 10-й і 45-й хвилинах першого тайму півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі реалізував два пенальті. На 76-й хвилині півзахисник київського клубу Ярослав Надольський довів рахунок до 3:0.

Матч відбудеться 27 листопада у Греції і розпочнеться о 17.00.

Переможці фіналів шляху чемпіонів у плей-оф Юнацької ліги УЄФА зустрінуться з командами, які посіли друге місце шляху Ліги чемпіонів.

6 листопада "Шахтар" U19 програв одноліткам із "Динамо" (Загреб) у груповому етапі Юнацької ліги УЄФА.