$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Долгополов не зумів вийти до чвертьфіналу US Open

Долгополов не зумів вийти до чвертьфіналу US Open Долгополову (праворуч) довелося визнати поразку

Перший номер українського чоловічого тенісу Олександр Долгополов поступився іспанцю Рафаелю Надалю у матчі четвертого раунду Відкритого чемпіонату США.

Український тенісист Олександр Долгополов завершив виступи на US Open, поступившись 4 вересня сіяному під першим номером Рафаелю Надалю з Іспанії, повідомляє офіційний сайт турніру.

Рахунок матчу, який пройшов на центральному корті імені Артура Еша, – 6:2, 6:4, 6:1 на користь лідера світового рейтингу. Гра тривала протягом години 41 хвилини.

Долгополов посідав до початку Відкритого чемпіонату США 64-те місце в рейтингу. Він повторив своє найвище досягнення на цьому турнірі – вихід до 1/8 фіналу раніше підкорявся йому у 2011 році.

Увечері в понеділок свою зустріч в 1/8 проведе найсильніша українська тенісистка Еліна Світоліна. Її суперниця – Медісон Кіз зі США.