$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Футбольну Лігу чемпіонів виграв мадридський "Реал"

Футбольну Лігу чемпіонів виграв мадридський "Реал" Каземіро забив один із м'ячів "Реала"

У фінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА іспанський клуб "Реал" (Мадрид) обіграв італійський "Ювентус" (Турин) із рахунком 4:1.

Сьогодні в Кардіффі (Уельс) було зіграно фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2016/2017, у якому зустрілися іспанський "Реал" із Мадрида й італійський "Ювентус" із Турина.

У першому таймі команди обмінялися голами. На 20-й хвилині швидку атаку "Реала" завершив Роналду. Через сім хвилин Манджукич зрівнює рахунок у матчі.

Після перерви іспанський клуб ще тричі забивав у ворота суперника. На 61-й хвилині Каземіро вдарив по воротах із рикошетом, який не зміг відбити голкіпер "Ювентуса" Буффон. На 64-й хвилині Роналду робить дубль, переправивши м'яч у ворота після паса у воротарський майданчик. На 90-й хвилині відзначився Асенсіо.

Підсумковий результат – 4:1 на користь "Реала".

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію матчу.

Мадридський "Реал" виграв Лігу чемпіонів другий раз поспіль. У 2016 році іспанці перемогли у фіналі "Атлетіко" (Мадрид, Іспанія) у пенальті.