$39.29 €42.30
weather +9 Київ

Гол Роналду у ворота "Ювентуса" в Лізі чемпіонів визнано найкращим у минулому сезоні

Гол Роналду у ворота "Ювентуса" в Лізі чемпіонів визнано найкращим у минулому сезоні 10 липня Роналду перейшов із мадридського "Реала" в "Ювентус"

Гол португальського футболіста Кріштіану Роналду у ворота "Ювентуса" визнало найкращим понад 197 тис. осіб, які взяли участь у голосуванні на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій.

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) визнав гол португальського нападника Кріштіану Роналду у ворота "Ювентуса" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів найкращим у сезоні 2017/18. Про це 28 серпня повідомили на сайті організації.

Гол португальця, який зараз виступає за "Ювентус", переміг у голосуванні на сайті УЄФА. За нього проголосували 197 тис. осіб із 346 тис. тих, хто брав участь у голосуванні. У тому матчі "Реал" португальця виграв 3:0, а в повторній грі поступився з таким самим рахунком. У додатковий час іспанський клуб вирвав перемогу.

На другому місці в рейтингу Дімітрі Пайєт із "Марселя" і його гол у ворота "Лейпцига" у чвертьфіналі Ліги Європи (35 тис. голосів). На третьому місці – футболістка збірної Іспанії Єва Наварро та її гол у ворота збірної Німеччини на чемпіонаті Європи до 17 років (23 тис. голосів).

У сезоні 2017/18 "Реал" разом із Роналду втретє поспіль завоював трофей Ліги чемпіонів.

10 липня Роналду перейшов із мадридського "Реала" в "Ювентус", уклавши з чемпіоном Італії чотирирічний контракт.