$39.60 €42.44
weather +10 Київ

Херсонський "Продексім" із перемоги стартував у елітраунді футзальної Ліги чемпіонів

Херсонський "Продексім" із перемоги стартував у елітраунді футзальної Ліги чемпіонів "Продексім" ділить перше місце групи з "Барселоною"

Футзальний клуб "Продексим" із Херсона переміг білоруську "Сталицу" в першому турі елітраунду Ліги чемпіонів із рахунком 2:1.

20 листопада Херсонський "Продексім" переміг "Сталицу" з Мінська в першому турі елітраунду футзальної Ліги чемпіонів, повідомляє офіційний сайт українського клубу.

На 16-й хвилині рахунок відкрив гравець української команди Давид Річард, на 36-й Михайло Волянюк подвоїв перевагу "Продексіма". Через хвилину Володимир Жигалко відіграв один м'яч, у підсумку – 2:1 на користь української команди.

Після першого туру "Продексім" ділить перше місце з "Барселоною", яка обіграла "Спарту" також із рахунком 2:1.

У другому турі український клуб зустрінеться з каталонською командою, матч відбудеться 21 листопада і розпочнеться о 16.00.

У півфінал футзальної Ліги чемпіонів пройде команда, яка за підсумками елітраунду посяде перше місце у групі.